معرفي دوره عالي MBA


 

✅ دوره عالی مدیریت کسب و کار (MBA):

دوره عالي مدیریت کسب و کار که معادل Master of Business Administration (MBA ) است به منظور پرورش مدیران کارآمد برای اداره سازمانهای اقتصادی - اجتماعی، تولیدی و خدماتی طراحی شده است.
MBA مدیریت Business است و Business یعنی کلیه عملیاتی که از تولید تا فروش و خدمات پس از فروش کالا یا خدمات را شامل می شود و به صورت مکرر اتفاق می افتد.
MBA در سال های اخیر به شدت مورد توجه و تقاضا قرار گرفته است و به یکی از پرخواهان ترین رشته ها مبدل گشته است، چرا که تحصیل در این رشته به طور مستقیم منجر به افزایش درآمد، افزایش امنیت شغلی، امکان ایجاد بیزینس شخصی و در کل وسعت شبکه ارتباطی حرفه ای می گردد.
متقاضیان این رشته از جوانان تازه در شروع راه تا مدیران مجرب دارای سال ها تجربه می باشند و حسن آن این است که میان رشته ای می باشد و از تمامی رشته ها می توانند در آن شرکت کنند.
امروزه گرایش های این رشته، افزایش و تنوع چشمگیری یافته (بیش از 30 گرایش) و از بازاریابی و فروش، مالی، استراتژی، منابع انسانی، رهبری، زنجیره تامین و فناوری اطلاعات تا هتلداری و توریسم و دندانپزشکی تدریس می شود.

ويژگي ها

شهریه اقساطی

اساتید

پلتفرم برگزاری کلاس ها

سیلابس کاربردی

◀️ شهریه رقابتی با امکان پرداخت قسطی سه ساله، با توجه به وضعیت اقتصادی و اشتغال، ما امکان پرداخت اقساطی با کمترین میزان را برای دانشجویان فراهم آورده ایم تا هیچ شخصی به خاطر مشکلات مالی از تحصیل و ارتقای شغلی خود باز نماند.

👨🏻‍ اساتید به نام با رزومه های حرفه ای، هم دارای درجات دانشگاهی و هم تجارب موفق در زمینه حرفه ای و اجرایی

📱 امکان حضور و مشارکت آنلاین در کلاس در پلتفرم تلویزیون اینترنتی که دارای سطح کیفیت بالاتر از زیرساخت های فعلی برگزاری کلاس آنلاین (LMS) می باشد، و همچنین دسترسی به فایل ویدیویی کلاس ها و مشاهده مکرر

📃 تدریس سرفصل های کاربردی و کلیدی، با حذف حداکثری دروس تئوری از برنامه درسی

      

📲ثبت نام در دوره عالي:

   

 

📅 نمونه گواهينامه پايان دوره :

                                    

✅ مخاطبان این دوره:

 •     اگر آموختن از طریق اینترنت در یک پلتفرم جدید و با سطح کیفی بالا برای شما جالب است .
 •     اگر به دنبال دانش و تجربه برای ایجاد کسب و کار شخصی خودتان و کارآفرینی هستید
 •     اگر علاقمند هستید جدیدترین مطالب مدیریتی و کسب و کار  را در هر محلی که می خواهید بیاموزید .
 •     اگر در سایر رشته ها تحصیل کردید و هم اکنون نیاز به دانش مدیریتی چه در کسب  و کار خودتان و چه به عنوان نیروی کاری متخصص، دارید و می خواهید امنیت شغلی و درآمدتان را بالا ببرید.
 •     اگر به علت مشغله ها (کاری، تحصیلی، خانه داری و ...) فرصت کافی برای شرکت در کلاسهای حضوری ندارید .
 •     اگر شاغل هستید و در عین حال نیاز به آموزش به روز و ارتقای مهارت های خود را احساس می کنید.
 •     اگر در شهرهای دور افتاده ساکن هستید و دسترسی به امکانات آموزشی برای شما میسر نیست.
 •     اگر مدت ها از تحصیل شما گذشته و نیاز به بروز رسانی و اطلاعات جدید حوزه کسب و کار و به اشتراک گذاری تجارب دیگران را حس می کنید.
 •     اگر می خواهید با صرف حداقل زمان ممکن، آن هم در زمان های خالی برنامه خودتان، آموزشی تاثیرگزار در اختیار داشته باشید.
 •     اگر به دنبال تجارب و راهکارهای عملی در کسب و کار تان هستید به جای آموزش آکادمیک صرف
 •     اگر شبکه سازی و حس کلاس و آموختن های کلاسی برای شما اولویت دارد.

☎️اطلاعات تماس:

شمارهای تماس :

​​​​​​​22407558
22407556
22417489
22417492

📲ثبت نام در دوره عالي:

                                                      

 

 

          دوره های آموزشی مورد ارائه

ردیف

عناوين دوره هاي آموزشی و شناسه

(جهت ورود به کلاس مجازی روی عنوان دوره کلیک بفرمائید)     

مشخصات اجرایی

​​​​​​​(زمان بندی،ساعت برخط)

✅مجموع ساعت دوره

​تاریخ
شروع

​تاریخ 

پایان

◀️ ورود به کلاس مجازی

     
 
    el-go.png​​​​​​​
   
 

 
    el-go.png​​​​​​​
کاربر گرامی ؛
با عنایت به استقرار نظام مدیریت یکپارچه آموزش بر اساس استاندارد ISO:29993 ، بدینوسیله امکان صحت صدور گواهینامه صادره مرکز آموزش های تخصصی مهیا گردیده است. اصالت مدارک گواهینامه های صادره ِ دانشپذیرانی که بر اساس آئین نامه آموزشی و انضباطی در دوره آموزشی ذیربط شرکت نموده، و پس از گذراندن آزمون و ارزیابی های آموزشی ایشان ، موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره آموزشی گردیده اند، به شرح ذیل قابل بررسی میباشند:

 

لطفا ، جهت مطابقت صحت صدور گواهينامه آموزشي، از لينك ذيل استفاده فرمائيد ، براي اجراي اين فرايند شناسه 15 رقمي مندرجه گواهينامه را در كادر مربوطه وارد نمائيد تا صحت صدور بررسي شود

​​​​​​​درخواست صحت صدور صحت صدور گواهينامه هاي آموزشي

 

English Certification( Certificate Verification ):

Please noteEach participant that is issued with a PTC Training certificate that will have  certificate number which you will be able to copy details from .PTC certificates numbers are made up of one sections, each 15 digit in length. When entering the certificate number you will need to enter the 16 of digits PTC certification number 15 of digits PTC certification  number.please use below Button for PTC certificate verification.

​​​​​​​Certification Validity​​​​​​​

 

                  

 
 
 

Certification Validity:

Please note: Each participant that is issued with a PTC Training certificate that will have  certificate number which you will be able to copy details from .PTC certificates numbers are made up of one sections, each 15 digit in length. When entering the certificate number you will need to enter the 16 of digits PTC certification number 15 of digits PTC certification  number.please use below Button for PTC certificate verification

​​​​​​​

.